| Lexxis a întrebat:

Cainele prietenei mele(un pinscher pitic) se confrunta cu o problema.Are o gaurica de aprox 1 cm pe langa posterior.De la ce poate fi, ce credeti ca are si ce-ar trebui sa faca pentru ca fiind dumnica si singura nu poate merge la veterinar.Mentionez ca, catelusul are 7 luni si schelalaie, tremura si nu poate si atins in aceea zona.De asemenea plange.Va rog sfatuiti-ma cat mai repede.Multumesc

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna Lexxis,
E posibil sa se fi accidentat. Oricum acea rana e bine sa fie evaluata ca sa nu se infecteze si ma bucur ca prietena ta l-a dus la veterinar. Schelaie de durere pentru ca il doare cand se deplaseaza.
Pa, pa

4 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

@Lexxis: Nu ai de ce. Stiu ca raspunsul vine tarziu dar iti multumesc si eu pentru fundita.

| JohnnyBi a răspuns:

Poate e femela si acolo e...stii tu

| Lexxis explică:

Mercii dar este mascul.e verificat.tongue din fericire l-a dus la veterinar si asteptam un raspuns deoarece a vazut si ceva negru acolo.

| Lexxis explică:

Oana multumesc mult.intr-adevar s-a dovedit ca un alt caine a incercat sa-l muste insa a fost ferit la timp insa din pacate tot l-a ranit un pic.catelusul este acum foarte bine si se reface deja.ms inca odata.