| MeGhosta a întrebat:

Cam cat ar costa la veterinar o injectie pentru pisicuta mea impotriva parazitilor intestinali?

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru asta nu e nevoie de injectii. Sunt pastile pe care poti sa i-le dai pe gura. Sunt cam amare dar cu putina tehnica o sa reusesti sa i-le pui in fundul gatului, ca sa nu simta amareala. O pastila este cam 2-4 lei si trebuiesc 2 buc. Se da si rapel dupa 7-10 zile ca sa moara si parazitii care la prima administrare erau doar oua.

| RedNose a răspuns:

Iai pastila pentru deparazitare interna de la o farmacie veterinara, o sa.ti zica si cum trebuie sa o dai si nu te costa mai mult de 10lei, vreo 5lei mi se pare ca e una. Injectie nici nu exista daca nu ma insel.

| Nicolleicss a răspuns:

In jur de 20 lei, dar acum difera de la fiecare cabinet veterinar in parte. Sper ca te am ajutat! happy