| ofelia22 a întrebat:

Cam cat ar costa un pudel?

7 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Destul de mult. Daca iei Pudel la cateva milioane cum ti-a indicat cineva mai jos vei avea metis de Pudel. Pudel adevarat poti lua numai de la canisa si te costa sute bune de euro.

| SweetMinion a răspuns:

Preturile depind de specie.

| Ho1 a răspuns:

Uite aici http://www.publi24.ro/anunturi/animale/caini/pudel/
sunt diferite preturi

| Kriss96 a răspuns (pentru Ho1):

Ce ai pus tu acolo sunt metisi de Pudeli. La 400 de lei nu iti da nimeni Pedigree pentru ca evident acel animal nu are standardele impuse de asociatia chinologica. Ceea ce il face metis de Pudel.
Pudel adevarat iei doar de la canisa. Nu incerca sa ajuti daca nu te pricepi. Mai rau faci.

| RockableHu a răspuns:

Sunt foarte multe tipuri de pudel. Cu prețuri variate. Cam între 500-1000 euro. Depinde de specie. Te pup. :*

| SüßesHäschen a răspuns:

1000 sau chiar mai mult

| depye a răspuns:

Raspunsul asta il poti afla dand o cautare scurta pe google, olx, tocmai. depinde de linia cainelui si de norocul pe care il ai. pretul variaza de la GRATUIT pana la sute de euro