| Alexander199 a întrebat:

Cam cat costa cotiere de skate board iar genunchierele de skateboard cat costa si ele nu incluse in pret cu cotiere?

Răspuns Câştigător
| SenZation a răspuns:

Depinde cat de profesionale le vrei.pot fi de la 50 pana la 300 ron.

4 răspunsuri:
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

La unele magazine sunt incluse, la altele nu.Eu pentru skateboard nu mi-am cumparat, stiu sa ma dau f bine...iar pentru scheme.nu am nevoie, ca nu m-am accidentat pana acum...in jur de 2 mil am dat in schimb pentru cotiere si genunchere pentru role.

| L3GENDAR3L a răspuns:

Skateboard-ul costa incepand de la 80 ron casca 50 ron si setul cotere si genunchere inca 30-50 ron!

| florinnnn a răspuns:

Cam 10 cotierele si 15 genunchierele
in total cam 25 lei
funda