| nuspuncinesunt2 a întrebat:

Buna TPU! Pot purta genunchierele (de skate) pe sub pantaloni?

25 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă porți gaci maramureșeni, da

| nuspuncinesunt2 explică (pentru sierra1):

Hai sictir, asa-i?

| sierra1 a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

~ nuspuncinesunt2> Hai sictir~

ăsta e modul tău de a spune "merci"?

| nuspuncinesunt2 explică (pentru sierra1):

Pune-te in locul meu.
Pun o intrebare cat de frumos pot eu, astept raspunsuri, si vine o persoana si imi spune in sictir si in batjocura ceva de genu,, daca porti gaci maramureseni"
Pai nu te iau nervii si transpiratiile cand tot ce fac oamenii e sa e ia in gluma si sictir?
,, Daca porti gaci maramureseni"
PAI PANA MEA, sa se raspunda clar!
Da, pentru ca...
Nu, pentru ca...
Nu ca daca si cu parca se plimbau cu-o barca.
Ori da, ori nu. Azi chiar m-am enervat rau la cate mi s-au intamplat si nu mai am nici un chef sa vina o persoana sa mai faca si glume de doi bani care te enerveaza, nu te amuza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

Salut. Poartă genunchierele peste blugi, așa îi vei proteja când vei cădea și nu va fi nevoie să îți iei alții,

| sierra1 a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

" | nuspuncinesunt2 : Pune-te in locul meu. "

nu mă pun, un om NORMAL la cap nu poartă genunchiere pe sub pantaloni

| nuspuncinesunt2 explică (pentru sierra1):

Bine ca esti tu mereu mare desteapta. Degeaba esti prima pe TPU, ca asa tot ce arati e ca nu faci nimic productiv cu viata ta. Doar o petreci pe internet.

| sierra1 a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

"nu faci nimic productiv cu viata ta"

ăi fi tu vreun jizăs mai mic de vezi tot ce mișcă?

| nuspuncinesunt2 explică (pentru sierra1):

Tot ce stii e sa raspunzi la toate intrebarile in batjocura? HA, da, stiu, asta faci. Dar intrebam sa vad daca recunosti.

| sierra1 a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

Asta e intrebare? eu cred că ai avut vreun junghi și așa ți-a ieșit,,,

| nuspuncinesunt2 explică (pentru sierra1):

Madam, ma scuzi, mi se pare mie sau chiar esti dovada vie a faptului ca un om poate trai si fara sa isi foloseasca creierul prea des?
Orice propozitie finalizata in semnul intrebarii e echivalenta cu O INTREBARE

| sierra1 a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

N-ai ințeles nimic (nu mă mir). "Asta e intrebare" - in sensul că ceva mai stupid ca asta n-am mai citit. Probabil tu porți și chiloții peste pantaloni - caz in care mă inclin!

hai noroc

| nuspuncinesunt2 explică (pentru sierra1):

Vad ca imi pierd degeaba timpul pe tine. Pana si un caine e mai destept.
,, Ceva mai stupid nu am citit" - pe bune? Stii sa citesti? Credeam ca esti in clasa I!
Si nu am pus degeaba intrebarea, am mai vazut persoane pe skate cu genunchiere pe sub pantaloni, dar si-au luat hate de la persoanele care doar asta stiu sa faca (era sa zic ca cine, dar mai bine asa).

| sierra1 a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

" nuspuncinesunt2 : am mai vazut persoane pe skate cu genunchiere pe sub pantaloni"

sigur că ai chiloții peste pantaloni, jenant!

| nuspuncinesunt2 explică (pentru sierra1):

FEMEIE TU FOLOSESTI CREIERUL ALA? TU intelegi ca intrebam DOAR CA SA VAD daca cineva crede ca ar fi bine?
E CLAR CA ESTI PROASTA! Mai ales cand te vad cu niste comentarii de parca ai avea nuci in loc de creier!
Cati draci si nervi esti in stare sa faci unei persoane? Ce drac de zodie mai esti?!
Intelegi ca DOAR AM VAZUT mai multe persoane si voiam DOAR sa vad ce cred si ceilalti?
GANDESTE inainte sa scrii sau sa vorbesti!
Foloseste creierul!
Jenant e sa te dai de gol ca esti prost.
Si am zis ca AM VAZUT nu ca AM PURTAT.

| Catrice a răspuns:

Dacă zici ca încap și nu arăți ca un monstru, go onwinking

| nuspuncinesunt2 explică (pentru Catrice):

Port blugi de aia largi cand ma dauwinking
Nu evazati, practic largi.-.
Ty

| SilentRain a răspuns:

Cred că da, dar nu cred că e comod

| Zuzu1991 a răspuns:

Nu, au si pantalonii deminitatea lor, da' cum iti permiti
dap, fac misto de o intrebare la care raspunsul corect este:

CE TE-AR FACE SA CREZI CA NU POTI?!?

| nuspuncinesunt2 explică (pentru Zuzu1991):

Faptul ca se observa cand merg? Adica habar nu am daca s-ar observa sau nu...

| Zuzu1991 a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

Pai, depinde de genunchere, d'alea de rugby, forbal american, motociclism, da, s-ar putea sa se vada, insa alea medicinale, nici o sansa

| nuspuncinesunt2 explică (pentru Zuzu1991):

De skate... De skateboard, specificasem in paranteze.-.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

Aha, si te jenezi ca se observa din cauza ca?!?

| nuspuncinesunt2 explică (pentru Zuzu1991):

Mda, bine.

| peanut003 a răspuns:

De ce ai purta pe sub pantaloni? care e rostul? daca cazi iti rupi pantalonii. mai bine le pui peste