| z0rel a întrebat:

Cam cat costa lectiile de dresaj canin?(in Piatra Neamt)FUNDA!

3 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Media e cam 200e, dar depinde ce vrei "dresaj de companie","dresaj de paza si protectie","dresaj de show" etc. Un dresaj de companie costa in jur de 200e/luna si tine cam 2 luni, deci aprx. 400e, dar acum depinde de zona, dresor, durata dresajului...

| N0xEterniS a răspuns:

Citeste aici ->> http://www.dresajpiatraneamt.com/

Este din Piatra!
Trebuie sa-ti alegi '' un pachet de dresaj '' :
- Agresivitate
- Comenzi distanta
- Comenzi speciale
- Predresaj etc :)

| Dragos24 a răspuns:

Nu merita sa dai bani pe dresaj, incearca sa il dresezi singur. este de mii de ori mai eficient