Întrebare recomandată | gandacinchisinsticla a întrebat:

In viitor as vrea sa fac scoala de dresaj canin. Acum va intreb: are cineva idee cam cat costa cursurile de dresaj canin?

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

150euro/luna

| Termopile a răspuns:

Sesiunile de dresaj durează maxim 30 min și costă 800-1400 de lei pe săptămână și se fac 20 de ședințe. Faci de 20 de ședințe le împărți in 4 săptămâni și faci 30 de minite maxim cu un cățel și cer 800-1400lei pe săptămână și weekendul îl ai asigurat.

| Termopile a răspuns (pentru Termopile):

Pardon am înțeles eu greșit cum stă treaba. Fii atent cum e de fapt sunt 2 ședințe pe săptămână (1 ședință durează 30 de minute) și tu plătești între 800 si 1400 de lei pe 20 de ședințe.