| elektrix a întrebat:

Cam cat costa un Akita Inu pui? As dori sa cumpar unul sau sa adopt, dar nu am banicrying. Care ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Daca vrei sa cumperi de la crescatori sau canise poate ajunge pana la 200-250 de euro, mai ales daca are parintii campioni. Dar poti sa mergi la adapostul de animale pierdute sau date spre adoptie din orasul tau.
Daca vrei intra pe http://www.adoptiicaini.ro uite-te la orasul tau si poate gasesti aici. unde cred ca e gratis devreme ce adopti (nu cumperi).

| supratenboy12 a răspuns:

Akita-inu.md gaseste \DDDDDDDDDDDDDDD\