| FataOreo a întrebat:

Cam cat m-ar costa un bichon maltese de la Canisa Premium? Dar de pe unul din site-urile urmoatoare: petshop-online.ro, mydog.ro?
DAU FUNDA! Va rog sa raspundeti doar la ce stiti, nu va feriti sa ma ajutati daca stiti pretul de pe un site doar...

Răspuns Câştigător
| LoloSkate a răspuns:

In magazine normal e cam 12 milioane (rasa pura ) pe petshop-online.ro e 10 milioane si mydog.ro e tot 10-11.dar preturile difera si la varsta. daca e batran e mai ieftin