| Denis_5853 a întrebat:

Cam cat mar costa un acvariu de 20 de l si cu un filtru de curatat apa si un incalzitor si 2 tetrazone plsss spuneti-mi cat dau fundita, vot *:*:*:*:*:

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Pai cam 100 de lei. Acum depinde de care acvariu. Unul cumparat din petshop sau unul cumparat de la altcineva sau poti sa il faci chiar tu. E foarte simplu. Ai grija la filtru sa aiba putere mai mare, in sensul sa fie pentur un acvariu de 60l. Daca ai alte nelamuriri imi poti spune. Am 3 acvarii acasalaughingSucces!

3 răspunsuri:
| Bogdan4688 a răspuns:

Pai... ar costa cam 150 in jur de aceasta suma ca am si eu acvariu de care zici tu

| Dy.dY KandY a răspuns:

Paai.eu am dat 226 de lei pe un acvaiu micut.cu tot ce trebuie.si eu mi-am luat 2 tetrazoane dar ce-a mai mare greseala a fost ca i-am luat masculi pe aman2.ca l-a mancat unul me celalaltlaughingdeci sa iti iei mascul si femela.pestii am uitat cat costa.laughingdar nu multt. sper ca te-am ajutat cat de cathappy. fundita?

| Roxx_8537 a răspuns:

Un acvariu de 20 de l te'ar costa in jur de 50-120 de lei. Un filtru in jur de 15-60 de lei depinde de calitate. Un incalzitor intre 20-100 de lei. Si un tetrazone intre 5 si 50 de lei.