| anonim_4396 a întrebat:

Cam cu cat se vand colectiile de timbre? Exista cumparatori pentru asa ceva?

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cauta pe www.okazii.ro
Stiu ca acolo am vazut timbre de vanzare si cred ca este o rubrica speciala dedicata lor.

| florar a răspuns:

Depinde de valoarea timbrelor
pe care o afli. la unele.pe net
trebuie un anticar serios
unul la iasi:grumazescu anticariat, strada lapusneanu

| domidoc a răspuns:

Depinde de cat de valoroase sunt. Ia legatura cu un filatelist.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce fel de timbe si cat de vechi sunt. bineinteles ca exista cumpartori... poti incerca sa le vinzi si la muzee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde cat de vechi sunt timbrele si cat de bine le-ai tinut