| pizicutza a întrebat:

Cam cu cat se vinde un inel de cununie pe metin2.ro?

7 răspunsuri:
| DarkRose a răspuns:

Pai depinde pe ce lume joci. Eu joc pe Leonis( Razbionica lv. 35), si un inel de logodna costa intre 500k-1kk, de cele mai multe ori gasesti la 1kk. Daca nu ai bani sa iti cumprei si vrei, poti face misiunea de la femeia batrana la lvl 30 sau 31 si trebuie sa omori 30 de Jin-Hee si cand vei termina misiunea rasplata va fi un inel. Sper ca te-am ajutat tongue

| LOVEsick a răspuns:

Haha, mi-a zis frate-meo asta mic ca de la 300 ca la 1 kk... ca el se joaca metin2. Cica in functie de serverul pe care ai cont happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

400-500k

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba unu se apuca de mt2 si nu stiu nimic sunt noooooobi lasativa dred qa mt2 cum mai dat unu aura sabiei pe 5k laughing draq nobi pierd profeisonisti cistiga ss ie da cu 700k 1kk big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu cont de lv 41 pe sagitta si cred ca ar trebui sal dai cu 600k-800k. depinde : daca vezi unu pe chat care cumpara inel mai scump de 800k nu evita sa il vinzi prostului aluia big grin mult succes!

| PunK4L1f3 a răspuns:

Pai este usor, un inel de cununie se vinde cu minim 500k sau cu un 1kk. Ooricum pentru cei care nu stie sa joace metin2 500k inseamna 500. 000 yang si un 1kk inseamna 1. 000. 000 yang, iar un yang-ul este un fel de moneda de aur.Ha ha ha!

| gdgfd a răspuns:

Se da cu 500k