| Alëxąndŕą a întrebat:

CIne im da un inel de cununie in metin2? A si sa fie pe servarul lupus, taurus si atat sa aveti in credere daca vedeti in o samanca in si blonda cu clopotel de aur si cu vesmintele trandafirului pe nume Gracie asta e pe lupus Pe taurus o fata in mov cu par maro pe nume numai stiu da va dau o parola idila ca va dau bani 201, 957 si funda si niste iteme va rog ca vreau sa ma casatoresccccc

2 răspunsuri:
| Alëxąndŕą explică:

Era sa zick o prostie ce treaba ai tu cu mine? Ce te priveste pe tine de bine? Ma cunosti sa ma insulti? NUUUUUUUUUUUUUUUUUUU! asa ca stergeo pustule... oh go on

| SnicK a răspuns:

Aici sunt persoane serioase, nu cei care joaca acel joc stupid de copii mici, ca si nepotul de 5 ani joaca, culmea dar joaca.
Si si oamenii mari am auzit, asta pentru ca s-au tampit si ei.