| GherGhe_Valntin_1998 a întrebat:

Canalul meu youtube are copyright?

2 răspunsuri:
| blackside0506 a răspuns:

YouTube are copyright total, adica orice postezi tu intra in copyright-ul celor de la yt demonstrand ca este din contul tau, dar se poate descarca filmuletul postat de tine si republicat de alta persoana. Daca nu vrei asta, si vrei sa ai drepturi depline pe ceea ce postezi (precum are VEVO si casele de productii de orice gen) trebuie sa iti inregistrezi videoclipurile la copyright inainte de a le posta.

| IELEN a răspuns (pentru blackside0506):

Salut, imi spui te rog care e modalitatea de a inregistra videoclipurile la copyright.Mersi anticipat