| AnonimGirl a întrebat:

Cand pisica este in calduri nu are pofta de mancare si are senzatia de voma?

Răspuns Câştigător
| BBdragutza a răspuns:

Eu zic ca poate sa fie gravida du-o imediat la veterinar sa vezi ce are!

5 răspunsuri:
| AnonimGirl explică:

Veterinarul mi-a zis ca este in calduri. Dar i-am zis doar ca are pofta de mancare. Nu i-am mai zis ca are senzatia de voma.

| paulthegame a răspuns:

Nu nu e de la in calduri cand e in calduri rupe mamaliga, vezi sa nu fie bolnava sau gravida

| Mitti a răspuns:

Posibil, depinde cat de cald este afara. Dar poate fii si bolnava.

| Ramona_8906 a răspuns:

Si pisica patise la fel inainte sa moara straight face

| Ramona_8906 a răspuns:

Si pisica mea a patit la fel inainte sa moara.