| danadaniela73 a întrebat:

Am o pisica birmaneza de 1 an. Intra in calduri prea des(o data la 2 saptamani). Acum o luna i-am dat mancare de desi e necpisici castrate, necastrata. Ce sa fac sa nu mai fie in calduri?

2 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Pai o sterilizezi. Sau sa o dai la un motan. Mai are si ea nevoile ei big grin.

| Claudiiiaa a răspuns:

Du-te la veterinar, si intreaba-l ce pstile ai putea sa ii cumperi sigur o sa iti spuna, si bunica a facut la fel, ii dai niste pastile care totusi trebuie sa i le dai ft des...dar mai bine ai castra-o... dar daca o castrezi o sa se ingrase rau si o sa devina foartee lenesa happy