| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost scorul la Bayern - Lyon?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

1-0 pentru Bayern.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Bayern-Lyon 1-0, acesta este scorul pe care doresti sa-l afli, in rest numai bine.

| Bishop a răspuns:

Da, imi cer scuze ca am indraznit sa pun o asa intrebare, ar trebui sa ma spanzurati. M-a sunat un prieten pe la 00:30 sa ma intrebe ca era plecat din localitate. Eu nu am vazut meciul, nu aveam idee.Am incercat sa caut pe google, dar nu am gasit, nu cred ca se afisasera, nici pe teletext n-am gasit, apoi am pus intrebarea. Dupa cateva minute a intrat alt prieten pe mess si mi-a dat un site si am gasit.

| Flav a răspuns:

Oare ce e mai usor, sa-ti faci cont pe TPU, sa te chinui sa pui o intrebare, sau sa cauti simplu pe google?
www.livescore.com
www.xscores.com
www.gsp.ro
www.soccerstand.com
Si-ti mai spun vreo 100... daca vrei, poti!

| sergiu76 a răspuns:

Dai ceva daca iti spun?

Răspuns utilizator avertizat
| bmh93 a răspuns:

Bayern - Lyon 1-0

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era greu sa intri pe www.uefa.com? :-? Asa se pare 8-|