| Summer43vr a întrebat:

Care ar fi pretul unui bichon maltez? mersi:*

8 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

200 de euro cel putin dar de rasa pura. Poate gasesti si mai putin dar nu sunt de rasa pura big grin

| DrugFree a răspuns:

200-300 euro!

| LoveSelena a răspuns:

Pai daca vrei rasa pura frumoasa jucausa cam 800 de lei atat am dat pe al meu

| Shine a răspuns:

Depinde de unde il cumperi. Ar trebui sa coste in jur de 200 de euro. Adica in jur de 8 milioane. Sper ca ti-am fost de folos!:*

| oK_4173 a răspuns:

Sunt diferite oferte.Cand eram mai mic (acum 2-3 ani) am avut unul am prins oferta buna.era 4milioane.de la un petshop din timisoara parca. se cheama happy pet. sper ca am fost de ajutor happy

| TrustMe a răspuns:

In jur de 800 ron. uite aici un anunt http://www.anunturi.biz/anunturi/bichon+maltese

| TpuNoName123 a răspuns:

Pai 700 ronhappy
atât am dat eu pe bichonul meu[frise]

| TpuNoName123 a răspuns:

700 ron
atât am dat eu pe bichonul meu[frise]