| UsersBoss a întrebat:

Care beyblade este mai bun dintre Rock Leona si Meteo Ldrago?

Răspuns Câştigător
| GeoGForce a răspuns:

Meteo Ldrago are mai multe abilitati si se invarte pe mai multe suprafete

6 răspunsuri:
| alii98 a răspuns:

Meteo L_drago este mai bun pentru ca la invins pe ginga pe Rock Lione

| IepureleCuLopată a răspuns:

Meteo Ldrago este mult mai bun, fii sigur de răspunsul meu 100%

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiBolos a răspuns:

Da, Meteo ala e jmecher mare.

| UsersBoss explică:

Toate raspunsurile spun acelasi lucru dar i-am dati funda aceluia care are cele mai putine.

| DustyMan a răspuns:

Meteo Ldrago este un beyblade de atac si este interzis iar Rock Leona este de aparare