| iLeón a întrebat:

De unde pot cumpara jucarii Beyblade in Romania(site-uri) sau magazine in judetul Botosani?
De preferat: Cosmic Pegasus(Big Bang Pegasus), Galaxy Pegasus, Ldrago Guardian, Meteo Ldrago, Ldrago Destroy, Earth Virgo sau Earth Eagle? Funda mare si un multumesc big grin!

6 răspunsuri:
| ecaterinasavu77 a răspuns:

Uite de aici poti cumara iLeón http://www.toysmall.ro/......_5080.html

| palarier a răspuns:

Incerca pe ebay gasesti ce vrei... funda?

| Alinush993 a răspuns:

Omule daca vrei noi incearca Amazon.com is putin scumpe dar le gasesti pe toate

| Stanciu_David_1997 a răspuns:

Daca vrei ti le vand pe ale melebig grin