| InstinctPr3ciS a întrebat:

Care credeti ca este cea mai buna mancare pentru caini?
Explicati de ce.
Funda cel mai bun si adevarat raspuns.

Răspuns Câştigător
| monia a răspuns:

Mancarea de caini se bazeaza pe sanatatea cainilor dar si marime.Pentru un caine sanatos sau nesanatos este recomandabil Pro Plan, dar pentru cainele nesanatos exista alt sortiment de mancare, dar tot Pro Plan.Pentru cainele mare sanatos nu stiu daca ai auzit de mancarea Darling.Alaturi de Darling mai este buna di Chapi.In poza vad ca ai un catel mic, deci este recomandabil Purina Pro Plan.

Bafta!

6 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Cea mai buna mancare pentru caini este Royal Canin.

Pentru ca daca vrei sa ai un caine sanatos dai Royal Canin pentru ca pedigree-ul are numai calorii si nu este sanatos dai pedigree daca vrei sa-ti moara cainele la 3 ani

| Bibuşca a răspuns:

Aaa,am si eu o intrebare de ce ne-ai pus acesta intrebare daca tu sti?

| LaughOutLoud a răspuns:

Purina ProPlan.
Au feluri de mancare pentru tot felul de caini:de la pui pana la cateluse gestante.
Si nu isi fac asa multa reclama ca Pedigree.

| MARRRRRYYA a răspuns:

Ceas mai bunamancare pentru. catei e Hill's si dupa aia sunt Purin Pro plan.Royal Canin, Pedigree etc.Sunt multe mai ales cacele mai bune sunt in alte tari.

| WithoutYou a răspuns:

Royal canin, pro plan si belcando.

| lovedolche a răspuns:

Eu cred ca pedigree.deoarece aceasta mancare o da unchiul meu cainelui lui.cainele este foarte sanatos si vesel