| nandi a întrebat:

Care credeti voi ca este cea mai buna mancare de caini de pe piata?

6 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Cred ca este cel mai bine sa-i dai ceva facut acasa, ca mancare cumparata continte atatea substante daunatoare organismului.

| Seepty a răspuns:

Cea mai buna hrana pentru caini este Pedigree, Skipper si Royal Canin.

| nandi explică (pentru Seepty):

De Platinum Natural sti ceva?

| Madayna a răspuns:

Cea mai buna e Pedigree.

| DenissaRoxana a răspuns:

Mooor, serios. daca nu stiti nu comentati, va rog!
Daca o sa iti hranesti cainele cu pedigree, frieskies si alte tipuri de hrana ieftina.o sa ti se imbolnaveasca.
Trebuie sa il hranesti cu hrana premium (cel putin) sau super-premium (ar fi mai buna). Royal canin, pro plan, acana, hills, purina etc...dar fara pedigree!

| Gabitzza_Gabitzza_1992 a răspuns:

Depinde,catelul meu mananca numai royal(altceva nu vrea) dar sunt foarte bune si cele naturale