| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre voi jucati DotA si ce erou preferati (+item build)? P. S. : pentru. necunoscatori, este o harta de Warcraft 3 big grin

6 răspunsuri:
| The Epic Fail Guy a răspuns:

Buildu ti-l faci in functie de adversar happy Macar atat trebuia sa stii si tu.

| Fetita a răspuns:

Traxex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai erou preferat pff Mirana daca faci, travel, s & y, butterfly, difusal balde, burizasi orchid deja esti un mic imba multi spun lol cu itemele alea esti un mic imba si nu IMBA? da pentru ca daca nu sti cu mirana cum stiu multi sa dai stunuri FB degeaba ai itemele alea la mirana STUNU conteza 90 %

sa va zic o stradegie

arow, leap, arow, star, arow, star, arow, star, leap, star, bonus, leap, bonus, Lleap, moonlight, bonus, moonlight, moonlight, bonus, bonus, bonus, bonus, bonus, bonus, bonus

inceracati stun 2-3sec leap si star daca dai star si esti langa el ai sanse 75% sa pice de 2 ori pe el adica la lvl 4 2x300 dmg arow 360 dmg+ 2xstrar =960 +item e imba BFT
http://www.playdota.com/heroes/priestess-of-the-moon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eroi preferati Rexar, Puck, Nevermore.Eroi cu taste cat mai multe, Builduri preferate pe Rexar, Treads, Phase Necronomicon blink, Nevermore Blink BKB MantaStyle, EtheralBladeDagoon. PUck Blink shiva Eul hex.

| DauSiFug a răspuns:

Intrati pe www.joaca-dota.blogspot.com pentru a afla mai multe despre dota, glume, bancuri, informatii, strategii, etc...

| ClaudiuIasi93 a răspuns:

Pentru cei care vor sa joace dota pe o platforma senzationala, profesionalism, seriozitate + turnee 1v1, 2v2, 5v5 intrati aici http://register.gplay.ro/index.php?r=highis