| DoItOnMyOwn a întrebat:

Care e cel mai dragut catel?

10 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Cel mai dragut catel este catelul pe care il ai tu.

caramela
| caramela a răspuns:

Cel pe care tu il cresti de puiut mititel, si ai grija de el ca de copil, acela este cel mai frumos catel.eu am trei din rase diferite, lup, pechinez, si rottweiler, si toti imi sunt dragi la fel, nu fac diferenta, bine acum toata atentia se indrapta catre noua achizitie de puiut din rasa rottweiler, dar nici ceilalti nu sunt lasati de izbelistelove strucklove struck

| Năpârlici a răspuns:

Daca stai sa o iei asa fiecare catelus cand este micut este un scump, cei de rasa mica in general sunt niste scumpi dar si ccei de rasa mare acum depinde foarte mult de preferinte eu una sunt innebunita dupa Golden Rettriver, dar imi plac si cei mici cum ar fi Pomeranian, Yorkshire Terrier, Bichonii si Chow Chow:X Super frumos este si Boo laughing Rasa numindu.se Pomeranian Boo da acum am vazut.o si eu happy. Bafta! happy

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Eu consider că cel mai drăguţ căţeluş este Pomerianul deoarece acesta e foarte pufos şi de dimensiuni mici şi nu mai creşte deloc...

De asemenea, şi Shitzu este foarte drăgălaş pentru că e la fel de mic şi pufos.

Mie în general îmi plac animalele de companie micuţe.

happy

| BuburuzaZd a răspuns:

Buna!
Cred ca CANICHE-ul, eu am unul si sunt adorabili.

| KurseMarkSasuke a răspuns:

Pitbull,KYUWHAWHA mai ales dacas mai...

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Samoyed-ul este foarte frumos, Saint Bernardul, Dog german, si Boxerul.

| ʌɲɗɾєɱʌɾɣ a răspuns:

Eu cred ca nu exista cel mai dragut catel. Fiecare este dragut in felul sau. Doar tu poti spune... Cu toate astea (sincer nu stiu foarte multe rase de caini) sa zicem ca imi plac bichonii. Tie?

| S3xyDr3am a răspuns:

Pentru mine e bichon maltez...