| YumiSukinanda a întrebat:

Trimiteti va rog niste poze cu cel mai dragut catel din lume funda!

Răspuns Câştigător
| asdasasasas a răspuns:

Si sinugra nu poti sa cauti pe gugle si sa alegi? Vr "perfectiune" cautati'o! Pe doua site'uri de stiri si din astea am gs acelasi caine http://www.click.ro/......74548.html deci PA!
P.S: Nici nu am inteles ce ai vrut sa spui u in acest raspuns :]].

16 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Http://www.TPU.ro/utilizator/hgij
...poate cel mai urat

| Bogdanux a răspuns:

Cauta pe Goagal "Boo", si vei da de un link de facebook.

| ɔɐıɔ a răspuns:

3 la rand...nu te plictisesti?

| MyObsession a răspuns:

Nu mai pune mă întrebări stupide, n-auzi?
Sau te-au scăpat în cap la naştere?

| YumiSukinanda explică (pentru MyObsession):

Mai termino

| MyObsession a răspuns (pentru YumiSukinanda):

"Mai termino"? Traducestraight face

| AnneBre a răspuns:

Cum am mai spus: esti mai enervanta decat BiancaFetitza si nu credeam ca se poate asa ceva.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Uita-te-n oglinda. Nu-ti trebuie poze.

| iGăust a răspuns:

Uită-te la avatarul meu laughing.

| asdasasasas a răspuns:

Http://www.realitatea.net/......73079.html Greu sarci pe gugle? Funda?

| YumiSukinanda explică (pentru asdasasasas):

Si catelul meu e mai dragut dar nu spun ca el nu e deci meriti un vot atat

| asdasasasas a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Si sinugra nu poti sa cauti pe gugle si sa alegi? Vr "perfectiune" cautati'o! Pe doua site'uri de stiri si din astea am gs acelasi caine http://www.click.ro/......74548.html deci PA!
P.S: Nici nu am inteles ce ai vrut sa spui u in acest raspuns :]].

| asdasasasas a răspuns:

App uite si pe ProstTV http://www.protv.ro/......book.html. Deci u ai cerut "cel mai dragut catel din lume" el are titlul daca u nu vr sa accepti, treaba ta!