| Karla_4993 a întrebat:

Care e cel mai dragut catel?

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna karla! Nu este vorba de cel mai dragut, ci de cel care iti place tie cel mai mult ca si comportament.Mie imi plac toate rasele de caini, indiferent ca este din asta de pe strada sau un caine de rasa.toti au ceva special care ne face sa ii iubim atat de mult. ceao!

16 răspunsuri:
| smile20000 a răspuns:

Chow choe (asta mi se pare mie) dar cel mai dragut catel e cel care iti place tie cel mai mult

| SugarLips a răspuns:

Westie cu siguranta cauta-l pe net si o sa fi de accord cu mine

| MadQueen a răspuns:

Pomeranian alb :X:X:X
http://www.youtube.com/watch?v=7Vc059JwCUU
e asa dragutzzzz

| Luciii a răspuns:

Bichon Maltez:X

| BlackRoseMary a răspuns:

Pomeranian

| cupyyyy a răspuns:

Cel care ti se pare tie ca e. :*

| maryellen91 a răspuns:

Catzelu` meu un ciobanesc german de 4 ani pe nume ricky love strucklove struck

| Draagos a răspuns:

Husky :X

| plasticsmile a răspuns:

Sincer mie imi place chau chau sau hasky...big grin

| FrozenMercurius a răspuns:

Mie imi plac mult samoyezii.

| GoldenLemon a răspuns:

Lassie:X

| AnonimGirl13 a răspuns:

Poate vrei sa stii ce rasa de cătel e cea mai draguutza.Cel mai dragut catel este al meu, asta te-ar raspunde toti cei care au caini.cea mai draguta rasa de caini este Akita Inu este cea mai devotata rasa fata de om.Este si o poveste(este super reala povestea, exista si o statuie a câinelui) si un film Hachiko: A Dog’s Story (2009) făcut după aceasta poveste.filmul este absolut uluitor, eu am plâns aproape tot filmul. Daca nu vreti sa vedeti filmul puteti citi povestea lui Sccrieti pe google Hachioko si dati pe primul link.Dar va sfatuiesc sa vedeti filmul

| GAMESJOCURI a răspuns:

Yorkshire terrier big grin dupa parerea mea tongue