| SugarLips a întrebat:

Care e cel mai tare joc de fete? Am vazut intrebarea asta undeva si am vrut sa incerc raspunsu dar am inchis iar dupa cand am intrat nu am mai gasit intrebarea mi-ar fi defolos sa fie acelasi raspuns...

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu prea poti zice "Care e cel mai frumos joc pentru fete". De ce? Pentru ca fiecare fata e cu parerea ei. Unele sunt mai baietoase, sau poate pur si simplu prefera jocurile cu bataie cum ar fi metinul sau poate chiar CS. Altele in schimb sunt genu foarte feminine si le plac jocurile gen : star doll, lady popular. Altele prefera jocurile de tip ferma gen : ferma vesela, farmerama.
Cu ocazia "categoriilor" ti-am dat si niste nume de jocuri, potrivite dupa felul tau de a fi, pe care ti-l alegi din rubriciile de mai sus. Sper ca ti-am fost de folos pana la urma.happy Distractie placuta!

| selef a răspuns:

Poker pe dezbracate.