| anonim_4396 a întrebat:

Sall urgent.Ieri pe facebook am primit pe chat de la o prietena Buna, apoi wanna laugh si dupa mi-a trimis un link pe youtube cu numele meu, bine am inchis aia, si dupa am vrut sa intru pe facebook si nu a mers.si am vazut ca a mai pus o fata intrebarea asta si a fost dat raspunsu ca poti intra peste cateva ore.[asta a fost aseara pe la ora 19] si cand intru dimineata am putut sa intru dar mi-a lasat cineva comentarii la fotografii si cand am vrut sa le vad nu mi-a mai mers. E un virus, deoarece eu am intrat azi dimineata pe la 8. si dupa am iesit si pe la 10 imi spne o fata pe mess ca nu`i merge linkul pe care i l`am trimis pe chat pe fb. dar eu nici nu eram, ce pot sa fac sa pot intra pe facebook? antivirusul meu e AVG 2011...Va rog am de cautat urgent pe cineva pe facebook... celui care imi rezolava problema asta dau o FUNDA+VOT.plzzz

1 răspuns:
| Diiiaaa a răspuns:

Aşa am păţit şi eu.
Trebuie să-ţi reinstalezi Windowsul pentru a scăpa de virus definitivsad