| Bubble_7593 a întrebat:

Care e treaba cu voturile pe Lady Popular? Cum poate sa imi voteze cineva fatuca[domnisoara]? Fundita pentru cel mai bun si cel care imi da cea mai buna explicatie

Răspuns Câştigător
| GaBBiii a răspuns:

Pai cel care te voteaza trebuie sa intre la profil si mai sus unde scrie rating total are de ales intre -2, -1, 1, 2, 3. Daca iti da cineva 3 puncte(vot)inseamna ca i-a placut si te-a dat votul maxim.
Apropo cel care te voteaza trebuie sa aiba nivelul trecut de 10, daca nu il are trecut de 10, poate decat sa comenteze profilul.happy.
Sper ca te-am fost de foloshappy.
Fundita puppy dog eyes?

Craciun Ferict alaturi de cei dragi`!

Pa, pa`!

2 răspunsuri:
| smashedblackfox a răspuns:

Si eu am nedumeriri in privinta asta thinking
la podium vad mereu numai 3 fete, aceleasi mereu, dar pe alte locuri.

| A12NDRA a răspuns:

Pai voturile sunt pentru concursurile me miss, cu cat strangi mai multe voturi cu atat ai o ocazie mai mare de a ajunge pe unul din cele 3 podiumuri.Insa voturile nu se dau asa la oricine, trebuie sa iti aranjezi foarte frumos domnisoara pentru a primi voturi.Succes si sarbatori fericite!