| .:.:.Sn0f0 eXtasy`.:.:. a întrebat:

Cum sa imi cresc domnisoara la lady popular?

Răspuns Câştigător
| paramore a răspuns:

Bunahappytrebuie sa o faci mereu fericita, adica sa o duci la cumparaturi, sa o duci la coafor, dar trebuie sa ai grija si de igiena ei, te uiti la ''obiective'' si te ajuta si ei

1 răspuns:
| Carlaaa a răspuns:

Pentru a trece la urmatoarele nivele trebuie sa treci de acele,, cerinte".
Odata cu activitatile pe care le faci, domnisoara va pierde energie, ii va fi foame, sete si va trebui sa fac dus.
* nota : este dificil sa avansezi la nivele inalte daca nu bagi si bani adevarati...