| mirabelamaria a întrebat:

Care este animalul preferat?

90 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Omul.
Cu toate că muscă şi fără motiv...

| venusdoom a răspuns:

Nu am unul, imi plac toatehappy...sunt o companie mult mai buna decat oamenii...

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Cainele si calul...

| king4aday a răspuns:

Imi plac serpii, delfinii si maimutele. Strict in mediul lor natural.

| positivity a răspuns:

Tigrul.

| nonameih0000 a răspuns:

Cainele puppy dog eyes

| irbis a răspuns:

TOATE! De asemenea, miau!

| soffie a răspuns:

Cainele, bineinteles

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Tigru alb

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu am numai unul.Animalele mele preferate sunt catelul si pisica.
O seara buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place Jaguar-ul, sa aiba motor mare desigur!

| Demonull a răspuns:

Am un caine dar imi plac si pisicile.sunt tare alintate ca si o femeie de altfel

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

De placut le plac pe toate insa de iubit..nu-mi iubesc decat propriul animal.

| AnimatedSignature a răspuns:

Animalu' meu preferat e ghepardul pentru ca alerg foarte repede :3

| Okami23 a răspuns:

Mie imi plac toata care au blana pe ele. cele fara par nu imi plac

Răspuns utilizator avertizat
| Okami23 a răspuns (pentru crιѕтyɴɴα):

Am cam gresit raspunsul, nu imi plac reptilele si insectele

Răspuns utilizator avertizat
| Okami23 a răspuns (pentru crιѕтyɴɴα):

La reptile imi plac doar iguanele

| roormaf12 a răspuns:

*le cutu'

| JustRoxanne a răspuns:

Cainele.

| Forev3rAlone a răspuns:

Toate pentru ca fiecare are cate o trasatura anume ce ne atrage! happy
Insa imi plac foarte mult caii, cateii, papagalii, bufnitele, veveritele, lupiilove struck
Nu pot avea doar unul, este ca si cum as alege intre copiii mei(pe care nu-i amlaughing )
happy

| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Hai pe bune? Ce ne atrage la musca si la tantar? laughing

| Forev3rAlone a răspuns (pentru PяĬɔhĬηĐεℓ):

Vorba vine laughing
Poate sunt oameni care le gasesc...atragatoarehee hee rolling on the floor)

Eee, intelegi tu ce vreau sa spun laughing happy

| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Da inteleg...rolling on the floor musca pentru altii e atragatoare ca se pune pe tot rahatu de pe jos.Foarte fainwinking are un miros foarte frumos! Io iti zic clar a trecut testul! E frumoasa, nu e scarboasa, si are un miros uuu ce frumos e! Tantaru ma mai gandesc... aham aici e tare suge sangele la animalele moarte si vine pe noi si asta si mai cool! happy crede-ma
Acum nu glumesc am inteles ce vreiu sa zici(nu luam in considerare insectele)

| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Esti amuzanta happySa las un id de al meu pe mesaj la tine?

| Forev3rAlone a răspuns (pentru PяĬɔhĬηĐεℓ):

Daca vrei tongue

| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Ti l-am trimis!

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Si mie imi place cainele pentru ca nu te sgarie ca pisica te linge e jucaus nu doarme niciodata ca pisica atat de mult te apara daca tie frica se face mai dragalas cand se baga in noroi si e foarte dragut.

| anonima01 a răspuns:

Pisica este cea mai draguta.

| shippuden a răspuns:

Tu... laughing

| princess97 a răspuns:

Un catelus

| CamiiBăă a răspuns:

Animalul meu preferat este si animalul meu de companie, pisica.Numele pisicii mele este Betty.Are 1 an si am primit-o de la o femeie care lucreaza la un magazin cu mancare pentru animale.Este una dintre cele mai bune prietene ale mele.Ne uitam impreuna la televizor, cand sunt suparata vine langa mine si se rasfata.Si este foarte suparata cand merg la scoala si o las singura acasa cu mama.Este corcitura dintre o pisica normala si una birmaneza.Pana acum a suferit mult deoarece nu mai are coada ca celelalte pisici sad.Si am fost si eu foarte suparata cand s-a intamplat asta.Mai ales ca ma impanichez repede si mereu cand nu o gasesc cred ca a cazut de la geam laughing.O zi buna!

| Sup3rN0va a răspuns:

Ar fi pisica dar am avut mai multe amintiri cutongueapagalu(Perusu)
Daca n-as fi avut nu as sti ca sunt printre cele mai inteligente, dragute, iubitoare de oameni. animale din lume.

| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Al meu este catelul.E fiinta care nu ne va trada niciodata.Sunt foarte inteligenti si isi iubesc stapanii foarte mult.Toti cainii isi apara cu orice pret familia(oamenii) sau stapanii! Mie imi mai mult mila de animale decat de oameni..."Cu cat cunosc mai mult oamenii cu atat iubesc mai mult cainii" eu am un cocker spaniel si se joaca non-stop trebuie sa ies cu el afara in fiecare dimineata, la pranz si seara.Devine obositor dar si frumos fiindca se vede ca vrea sa ma apere si vine la mine mereu si se impinge usor in picioarele mele.Ma linge :X.Ti las recomanda deoarece este animalul perfect pentru oricine, motivul principal fiind ca ne iubesc nespup de mult.

| CryChristiAN a răspuns (pentru PяĬɔhĬηĐεℓ):

Se zice ca aceste animale, cateii, sunt mai inteligente decat unii oameni. Ciudat nu?

| LukaVocaloid a răspuns:

Cainele e cel mai dragut si jucaus din toate ii iubesc

| dodo1530 a răspuns:

Pentru mine catelul este cu adevarat " cel mai bun prieten al amolui", dar ca si aspect si restul imi plac si pinguinii, (e cam ciudat, stiu)

| octha a răspuns:

Toate animalele sunt dragute, cu bune si rele:pisica strica perdele, cainele latra prea mult, soricelul roade prin casa, etc...dar toate au ceva aparte care te face sa tii la ele.love struck pets

| silvipisicutza a răspuns:

Pisica.

| printesatha69 a răspuns:

Al meu este si pisica(pentru ca o pot tine si in casa), dar si cainele cu toate ca eu am caini mari si mama nu ma lasa cu ei in casa dar eu, a duc sa-i mangai pe ai mei(am doua cateluse