| Danyel2002 a întrebat:

Care este animalul vostru de companie preferat? Dați și argumente. happy

Răspuns Câştigător
| CleanHeart a răspuns:

Cainele tinand cont ca am 3 catelusi pe care ii iubesc foarte foarte mult, cu mine dorm si ce sentiment frumos atunci cand sar pe tine dimineata ca sa te joci cu ei.

6 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Am avut si caine si pisica si din pacate catelul m-i-a murit si am ramas cu pisicuta care intre timp m-i-a facut si puiutii si acum am o pisicuta si un cotoi si sunt tare frumusei se baga in sufletul tau, cand simt ca esti trist iti fac masaje, te asteapta in parcare cand vi de la munca si se bucura cand te vad, dorm in capul tau sunt si tari amuzanti. merg pe pisicii

| RAY a răspuns:

Pisica,iubesc ochii lor minunati, privirea lor, zgarierturile lor adanci, cum miauna cand sunt in calduri, le ador cand le aud noaptea in vis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cainele argumente n-am chef sa detaliez

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Nu am unul, urasc animalele de companie, imi displace idea de a de a le fura libertatea/inslavi animalele pentru proprile mele placeri egoiste.

Răspuns utilizator avertizat
| rebe200515 a răspuns:

Cățelul pentru ca e devotat si jucăuș.