| Marrutta a întrebat:

Care este animalul vostru de companie?

Răspuns Câştigător
| Mysteryossa a răspuns:

Un pisicutz...il cheama pitzurellaughing e cadou de la iubitul meu

| Bitzy a răspuns (pentru Mysteryossa):

Ce nume dragut:X

| Mysteryossa a răspuns (pentru Bitzy):

Mersi love struck

| Marrutta explică (pentru Mysteryossa):

Imi place numele! E dragut! Ce culoare are?

| Mysteryossa a răspuns (pentru Marrutta):

E grilove struck si e atat de micut si pufos.l-a gasit iubitul meu intr-o zi pe strada cand venea la mine. i s-a facut mila de el, l-a luat.si mi l-a dat mielove struck insa cand mi l-a adus arata... oribil, dar acum imi vine sa il mananclove struck

P.S. mersi mult pentru fundalove struck

18 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

2 papagali si un caine(poodle)

| AngieT a răspuns:

Hamster roborovski :X

| Bitzy a răspuns:

Nu amstraight face
Ăăăă. iepurasi:X
Tu?

| Marrutta explică (pentru Bitzy):

Iepurasii dar si pisicutele!

| Chauderitza a răspuns:

Eu am un Goden Retriever!
Uite exact asa : http://www.google.ro/......tp?/imgres
Paa! :*

| ItachiUchiha a răspuns:

Pisicuta are 4 luni ochii albastri e maidaneza+siameza+corcitura este alba si maro si este foarte draguta si jucausa.

| Kira22 a răspuns:

Catelushhh

| MadaTeIntreaba a răspuns:

1 papagal perus, un caine de vreo 3 ani haschi-ciobanesc german (corcitura)

| DreamBubbles a răspuns:

Eu am 3 pisici. 2 sunt negre iar una e tigrata dar nu gri ci maro deschis.

| Gagaloo a răspuns:

Paaai...4 catei(toate fete:bichon havanez, mastino napoletano, vizsla si un metis), 4 matze(toate fete doar un de rasa: ragdoll), un porcusor de guineea(si sunt pe cale sa mai achizitionez unul); iar in curte mai am cateva pisici si cativa caini de care am grija pentru. ca imi este mila de ei...

| lovedark a răspuns:

Un caine bichon se aseamana cu un daschaund(caine carnat) la nas. dar e bichon. ce ciudat. dar e foarte speciala

| ChOcoLaTteBEaRyY a răspuns:

Eu am un motanelhappy