| SugarStar a întrebat:

Care este animalutul lunii februarie pe webkinz?

Răspuns Câştigător
| luana2001 a răspuns:

Este pasarea Blufadoodle.

5 răspunsuri:
| LittleWolfLover a răspuns:

Foarte multe! informeazate aici:http://www.crazytoys.ro/......concs.html

| GaBBiii a răspuns:

Sconcsul happy.

Craciun Fericit alaturi de cei dragi`!

| Blackwoman27 a răspuns:

Veiu afla in februarie, nimeni nu poate ghici

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

Acum exista si site-ul Oficial Webkinz Romania, poti intreba si castiga Coduri acolo:
www.WebkinzRomania.ro
:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-am adaugat pe webkinz tongue Pinck, nu? Da-mi accept, ok? Am primit o cerere de prietenie de la un caine husky, uli21_[ nu stiu mai departe ] sau cam asa ceva, tu esti? Adauga-ma ca o sa te invit sa-mi vizitezi casa! A, si cat depsre raspunsul la intrebarea ta... te referi la luna februarie 2010 sau 2011.
- in 2010 a fost cainele terrier alb
- in 2011 va fi Blufadoodle
Verifica este adevarat direct de pe site-ul oficial webkinz. Uita-te acolowinking!

Sper ca te-am ajutat! Da-mi te rog frumi fundita big grin