| Poinsettia a întrebat:

Care este cartea ta de dragoste preferata?

12 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

@roxcrisify, nu imi aduc aminte ca eliade sa fi scris asa ceva, poate mihail drumes. revenind, cartea mea de dragoste preferata este baletul mecanic de cezar petrescu.

| Victoria a răspuns:

Mihail Drumes- Scrisoare de dragoste :X

| Cristary a răspuns:

Seria Amurg.

| Alle_1389 a răspuns:

Twilight...
Pe aripile vantului.
A ta?

| Abcfunny a răspuns:

Romeo si Julietalove struck

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Vampire diaries e super deoarece si damon si stefan se indragostesc de elena am citit toate cele 4 carti si imi place si twilight

| IrenneDrt a răspuns:

Cea scrisa de mine. m-am chinuit la ea 2 ani. mi-a venit inspiratia in timpul in care am fost despartita de prietenul meu.asa ca m-am gandit sa scriu toata povestea noastra sub alta forma:alt peisaj etc, aceleasi personaje pentru a ne amintii mereu happy

| Horyka a răspuns:

As de inima rosie:X

| roxcrisify a răspuns:

Scrisoare de dragostea de Mircea Eliade :X

| Cristinnaa a răspuns:

Twilight...toate cele 4 volume day dreaming

| nomerson a răspuns:

Pe Aripile Vantuluiwinking

| nomerson a răspuns:

Pe Aripile Vantului