| XxDyaxX a întrebat:

Care este cartea preferata?:]

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

"Jurnalul unui om dezamagit" de W. N. P Barbellion

| Adry05 a răspuns:

Pai, mai multebig grin hector malor-singur pe lume, ronald dahl-matilda si as vrea mult sa citesc nu plange sub clar de lunasad dar mama nu vrea sa mi-o cumpere ca cica nu e bine pentru mine sa o citesc deoarece unul dintre personaje il reprezinta un varcolacchatterbox

| me a răspuns:

Toate cartile Agathei Christie. Cea care mi-a placut cel mai mult insa, a fost :"zece negrii mititei

Stefan
| Stefan a răspuns:

Toate cartile lui Theodore Draiser si Emile Zola.

| Danny a răspuns:

Eu sunt o impatimita a cartilor gen thriller si crime. Deci eu de obicei optez pentru Dan Brown, insa cartea(cartile) preferata cred ca este "Inelul - Mostenirea ultimului templier" si "Cu ochii altuia". Nu pot alege intre cele doua happy

| Adryana a răspuns:

Amurg, Harry Potter.

| winchesters a răspuns:

Buna:*
Stephenie Meyer -Zori de ZI
Bye`Bye :*

| anonima122 a răspuns:

Stephenie Meyer -Zori de ZI

| wanda a răspuns:

Pe aripile vantului de Margaret Mitchell:X

a ta?

| xoxxxoooxo a răspuns:

Twilight