| andreeaoana99 a întrebat:

Care este cea mai buna mancare de perusi?

3 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Aş spune meiullaughing dar cred că te refereai la cum se numesc cele mai bune seminţe.
eu pentru papagalul meu iau "Bio Cip". conţine chiar şi vitaminele A, C, B2, D3 şi E.
până la urmă toate seminţele sunt bune. dacă nu erau, nu le mai puneau pe piaţă. deci, du-te la magazin şi cere mei pentru peruşi.sigur îţi va da unul bun!
succes!

| FemeiaPisică a răspuns:

Vitakraft Cocktail.
Se gaseste la toate magazinele pentru animale.

http://image.compari.ro/mid/107094449.vitakraft-cocktail-perus-pt-pene.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meiul