| alexandruvio a întrebat:

Care este modelul vostru de viata care v-ar placea sa fiti(adica meserie)?

Răspuns Câştigător
| Larisa_9449 a răspuns:

Sa fiu politista, imi place sa ma cronfunt cu probleme grele, nu stiu de ce...dar asa sunt eu! Deci politista ramane:X:X

8 răspunsuri:
| alexxandra a răspuns:

Medic pentru ce iubsk aceasta meserie deoarece salveaza vietii.

| SmileFreedom a răspuns:

Vreau sa ma angajez in domeniul IT.Dar ma mai gandesc...

| lola_5690 a răspuns:

Avocat

| RXN a răspuns:

Vreau sa devin chirurg plastic.

| Chris a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu medic chirurg, insa nu m-am gandit strict la specializare.

| alisha19 a răspuns:

Actor

| BlueDreams a răspuns:

Avocat specializat pe drept penaltongue.Stiu specializarea e destul de riscanta insa mie imi place sa vorbesc mult si sa am o viata palpitanta, deci si o meserie aidomalaughing:!

| sloan30bianca a răspuns:

Avocat sau actrita depindewinking