| andreyfekete a întrebat:

Care faceti echitatie? Eu am o casca de echitatie si nu cunosc cam la ce preturi sunt? Vreau sa o vand dar nu stiu la ce pret sa o vand? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| magicsparcle321 a răspuns:

Pai acum depinde ce model e, daca e simpla pentru incepatori la magazin o poti gasi si la 90 de lei dar daca e pentru avansati si are si catifea sau alte modele sau e facut din altfel de material
la magazin o poti gasi si pana la 150-200 de lei dar daca vrei o poti compara cu cele de la magazinul decathlon.