| Kulip a întrebat:

As dori si eu cine se pricepe la preturi, cu cat sa vand o unitate si un monitor!

http://postimg.org/image/ishrmo2r1/ si HDD WD Blue

Placa Video 1Gb 64bit nVIDIA dar nu am instalata momentan

Monitor: Dell 1907fp

Cine se pricepe ca vreau sa-l vand si nu stiu un pret

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ce ne arati procesorul, memoriile ram, spui ca ai un hdd wd dar capacitatea oha, si o placa video.

| Kulip explică (pentru Jipa95):

De 500GB dar ce vrie sa iti arat ma? Eu zic ce am in el si cat iau... ca fac poze la unitate cand e sa-l vand. ca daca puneam poze cu unitatea ziceai invers ca de ce nu am spus ce ram am procesor etc... Am specificat cine stie nu esti obligat

| Jipa95 a răspuns (pentru Kulip):

Cum crezi ca as fi putut sa iti stabilesc un pret fara acele detalii? Pc-urile astea se cumpara in functie de calitatea componentelor iar preturile difera daca mai are sau nu garantie.

| Kulip explică (pentru Jipa95):

Eu 1 Nu te-am Jignit Pc are piesele din Ianuarie cu garantie 2 Ani Doar la procesor si Placa de baza