| codrutapentelescu a întrebat:

Care-i diferenta dintre rata si ratoi?

Răspuns Câştigător
| MissPussy a răspuns:

Ratoiul este mai colorat iar rata este maronie cam asa, rata face bobocei - ratoiul nu.

9 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Rata e fata, ratoiul este baiatlaughing

| PedoBarbie a răspuns:

Unul e ea celălalt el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diferenta este un ``a`` si un ``oi`` glumesc. Pai e ceva gen care e diferenta intre mama si tata...

| Antoni0 a răspuns:

Pai e in functie de ce-i dai sa manance. Daca-i dai ceva bun si e bucuroasa, atunci e rata, iar daca e bucuros, atunci e ratoi laughing

| NoBodyByMe a răspuns:

Una e femela altul mesculul

| Mihaela1100 a răspuns:

Ratoiul este mai mare iar culoarea nu difera deloc doar ca e mai mare si mai urat

| Malina4 a răspuns:

Rata face pui, ratoiu nu, rata are... si ratoiu...

| cszw a răspuns:

Hmmm... rata face oua ratoiul nu.

| serena1995 a răspuns:

Rata e "femeia", iar ratoiul " barbatul " laughing cred...