| cookie_1240 a întrebat:

Care joaca de pe Facebook: Cafe World, Pet Ville, Farm Ville, Fish Ville, Roller Coaster Kingdom Mafia Wars, Vampire Wars, Barn Buddy si are nevoie de prieteni (sau nu are nevoie) PM me not worthy
(cei care nu stiti despre ce e vorba, abtineti-va)
Multumesc happy

29 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Joc Burn Buddy si Happy Farm...As avea nevoie de prieteni dar problema este ca am dat foarte multe cereri dar cei carora le trimit nu le primesc sau le primesc foarte greu.

| Mariana_Ulca_1961 a răspuns (pentru costyn162):

Si eu caut prieteni la burn buddy te alaturi? ulca mariana

| dydy21 a răspuns:

Pai eu la majoritatea... (momentan am renuntat la cateva din lipsa de timp dar voi reincepe cand imi va permite timpul...)
la Country Life nu te joci... as avea nevoie de niste prieteni tongue
eu sunt "gen black"
>big grin

| alexxa a răspuns:

Eu joc world cafe, barn buddy, fish ville, farm ville si alteletongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am nevoie pentru farmville

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu. am nevoie sa-mi deblochez acest joc si nu stiu cum. intra pe facebook si lasa mesaj te rog. la mihai liviu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum schimb infatisarea animalutului din pet ville?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e foarte frumos si vreau sa-mi fac un cont pe fish ville.
Ma poate cineva ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BARN BUDDY -http://www.facebook.com/profile.php?id=100000922541188

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc cafe world farm ville farm lil funflow tiki farm eu ville si alte jocuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexxa imi spuni te rog numele big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc burn buddy si tiki resort si am nevoie de prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc pet ville farm ville si chiar am nevoie de 5 prieteni pe pet ville
daca vrei sa vb cu mine adresa mea e ghidurus_andreea
mai vb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu joc caffe word si farm Ville, si as avea nevoie de prieteni, trimite-ti o cerere la Tania-Maria. va las si link-ul : http://www.facebook.com/......rofile.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu si ma cheama mihus oprescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are pet ville sa ini deie si mie parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vreau fish viil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceao, eu sunt Glavan Branko as avea nevoie de vecini pentru Cafe world, West Wars... Va rog frumos :*
http://www.facebook.com/......rofile.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Country Life
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000813090525

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cafe World Mafia Wars Farm Ville

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum te-as gasi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salve
am nevoie eu de prieteni pentru FishVille
cafixdecl@yahoo.com (eu joc pe Yahoo)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joc happy pets si numele meu este mada pisicuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Add me pentru Cafe world pls! : Maxi Nick

| Danut_Jamaica_1992 a răspuns:

Eu joc Country Life, Country Life (litle), si Happy Land profilul meu de Facebook este : Jamaica Danut s-au clic aici =http://www.facebook.com/? ref=logo astept cereri pentru aceste jocuri;)

| tania_4248 a răspuns:

Eu sunt jucatoare a Cafe Word, si as avea nevoie de prieteni, profilul meu pe facebook este : Tania Maria, va multumesc

| Tanase_Vasile_1952 a răspuns:

Caut prieteni pentru cafe world