| bitsyboom111 a întrebat:

Care pisici sunt mai cuminti si afectuase? masculii sau femelele?

12 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna bitsyboom111,
Daca vrei ca pisica sa stea mereu pe langa tine, sa toarca, sa ceara imbratisari si mangaieri o sa alegi femela. Ea nu pleaca de acasa aproape deloc. Motanii pleaca cand vine vremea imperecherii dupa femele si cateodata lipsesc noptile de acasa.
Oricum, stiu multi motani care isi iubesc stapanii foarte mult si se gudura de ei mereu dar au acest "defect" prin care isi pierd timpul in curtile altora.
Pa, pa

| DoDo a răspuns:

Femele este logic... Poti petreci mult mai mult timp cu ele decat cu un motan stii si tu laughingeste logichappyEle raman la casa lor nu pleaca ca si motanul de acasalaughingce naibii nu se duc dupa motanii ele este normal... fundita?tongue te rog te rog te rogwinking 8-I

| katy a răspuns:

Hmm.femelele.masculii sunt mai "barbati" mai "reci", femelele sunt mai lingusitoarehee hee

| KittiBăă a răspuns:

Femele!
Si eu am o femela.
E foarte cuminte!
Doar odata mi-a facut o boacana.
Mi-a lasat un excrement pe covor.Dar a incercat sa il ascunda cu ghearele...Da nu a reusit.
Femelele sunt mult mai intelegatoare.
Pe pisica mea o cheama Miuzet.
Este foarte inteligenta, cuminte si afectuoasa.
Cand strig "Miuzet"
Vine in pat si se aseaza langa mine.
Asa motani nu mai vezi in ziua de azi.
Numai bine!
Anamariahappy

Răspuns utilizator avertizat
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Eu am 3 pisici, 2 femele si un mascul, si surprinzator... pufu (masculul) este mai afectuos decat femelele laughing se freaca de mine, nu ma zgarie, ma ia in brate, serios, doar ca nu prea toarce sad
acu depinde de la pisica la pisica, cum e si de la om la om, nu toti barbatii sunt porci, cum nici toate femeile sunt doamnewinking

| CookieșiParty a răspuns:

Femelele.Masculii sunt mai pofticiosi si sunt mai pusi pe batalii.

| ajutorul3000 a răspuns:

Eu zic motan dar sfat: ia-l de mic sa se invete sa te recunoasca...am eu motan si asa am facut

| Laura08 a răspuns:

Femelele sunt mai cuminti si masculii mai afectuosi

| Laura08 a răspuns:

Femelele sunt mai cuminti si masculii mai afectuosi.

| Elisabetha a răspuns:

Femelele, evident.

| PuSsU a răspuns:

Femelele logic...