| sexylady a întrebat:

Care stie cat costa o fisa la biliard?
sau cat costa o ora?big grin

3 răspunsuri:
| ExpoLOGO a răspuns:

Daca esti din Constanta, te pot ajuta cu tarifele de la Lake View http://lake-view.ro/portfolio/biliard/ daca nu, poate planuiesti sa vii la mare;)

| Alex_7297 a răspuns:

Bună! Depinde.Totuşi Kiss nu e cam scump 10 lei ora? La mine e 5 lei ora dar fisa nu ştiu.
Sper că ţi-am fost de folos!
Baftă!

| adrian_7273 a răspuns:

laughing Fratilor la mine difera mese super naspa bile urate cateodata gasesti cate 3 bile de acelasi fel cu acelasi nr pe ele - 6 lei ora, 1, 5 bani fisa...Si alta viata cele mai bune mese din oras super noi nu zgariat nu nimica 20 lei ora.