| Alexashadow a întrebat:

Pot sa-mi fac fisa la biblioteca in alt oras? Stie cineva daca costa si cat?

5 răspunsuri:
| Alexashadow explică:

Ce inseamna viza deflotant?

| nomoretears1111 a răspuns:

Daca esti eleva sau studenta in alt oras decat cel de domiciliu, bineinteles ca poti sa iti faci fisa la biblioteca din orasul in care inveti.

| AlinaaRl a răspuns:

Nu, nu poti sa iti faci fisa la biblioteca in alt oras. Cand mergi sa iti faci fisa iti trebuie propriul buletin, si daca nu ai trebuie sa mergi cu unul din parinti(trebuie sa aiba buletinul la el).

P.S.: Pe baza buletinului isi poate da seama bibliotecara din ce localitate esti, deci nu o poti pacali. big grinwinking

| AlinaaRl a răspuns:

Aa, si apropo. nu costa nimic big grin