| Oanny a întrebat:

Care stie cat costa un papagal Cockatoo?

Răspuns Câştigător
| Lora_6439 a răspuns:

2000 de euro. De fapt din aceasta familie fac parte nimfele si kakadu (cacadu). Dar cred ca tu te referi la kakadu. Unul e 2000 de euro la crescator... daca te tocmesti poate il scoti la un 1800. O nimfa, in schimb, e in jur de 100 ron. Depinde de unde o iei (din ce oras, de la crescator sau din pet-shop).

6 răspunsuri:
| Lora_6439 a răspuns:

Am incercat sa-l editez, dar nu merge; asa ca incerc sa aduc aici completarea: din aceasta familie cu motz fac parte nimfele si kakadu (cacadu). Dar cred ca tu te referi la kakadu. Unul e 2000 de euro la crescator... daca te tocmesti poate il scoti la un 1800. O nimfa, in schimb, e in jur de 100 ron. Depinde de unde o iei (din ce oras, de la crescator sau din pet-shop).

| Lora_6439 a răspuns:

@Jessyka: 1000 - 1500 sunt Jako. Kakadu asa ieftin n-am vazut big grin

| onikangel a răspuns:

Http://www.anunturipenet.ro/......-s/326505/ este cu un euro sau 10 nu stiu sigur.Please mai dati funde.

| JeSa a răspuns:

Pai real sau de jucarie?
Stiam ca, ar avea un pret de 1000-1500 poate ajunge si pana la 2000 de euro negociabil! pentru detalii-, cam asa arata papagalul!
http://i301.photobucket.com/albums/nn53/alex_iasi2005/motisorgalben.jpg acum tu stii :P ce iti doresti :D

| JeSa a răspuns:

Draga rontzy mie asa mi s-a zis, acum sa fie cum tu zici 2000euro tonguebig grin

| Slavic a răspuns:

Fratele meu la cumparat cu 2100 Euro este un papagal frumoas desigur e dresat happy