| rocka a întrebat:

Care sunt cei mai frumosi caini, dupa parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Dupa parerea mea, cei mai frumosi dar si cei mai destepti, caini ca degeaba e frumos daca e prost cum e chiuaua sau cum s-o scrie laughing sunt: Boxerii- am si eu unul si e super inteligent, Buldogul englez, francez, Chow-chow si Sharpei :X:X:X Acesti sunt cainii pentru care as da bani.

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Toţi sunt frumoşi, dar preferaţii mei sunt Cavalier King Charles Spaniel-ii: http://www.youtube.com/watch?v=ave3YP77vhU.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Bichon,rottweiler,saint-bernard,terrier,pechinez imperial,shih-tzu,chow chow, caucazian, golden retriever:X:X

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

De fapt mie imi plac toti catelusii, toate rasele, dar astiaaa...love strucklove struck

| chocolatedream a răspuns:

Sal toți caini sunt frumosi chiar dacă nu sunt de rasa dar mie îmi plac mastifi

| LuS[z] a răspuns:

Chow-chow love struck II ador happy

| ignore a răspuns:

Io am o catelusa nu e cine stie rasa dar eu o iubesc si nu as schimbao pentru nici alta rasahappy

| HurremSultan a răspuns:

Bichon

| Andrei_3853 a răspuns:

Eu am un rottweiler de 5 luni acusi face 6 si e asa de dragalas iti vine sa-l mananci! Cate prostiuare face ma amuza intruna!

| emma_7432 a răspuns:

Toti sunt,, obsedata,, de catei, mai ales dupa pui, dar rasa huski este stralucita. love struck si pichinezii sun scumpi :*love struck

| nicole96 a răspuns:

Labradorii, husky, Samoyed

| Mihaa12 a răspuns:

Aia micutsi love struck! care nu cresc foarte mari : micutsi, jucausi si. pufosi :devil).

| irina2096 a răspuns:

Toata lumea am observat ca indrageste cainii mici si pufosi. E adevarat, toti se topesc dupa blanita lor, dar mie nu mi se par CEI MAI frumosi. De exemplu, un caine foarte frumos este Beagle-ul, cu urechile alea scumpe :x, si cockerii sunt draguti sau golden retriever, dar oricum eu raman la beagle :x Uitati-va la poza asta :x : http://www.google.ro/......tp?/imgres Fundita? va rog.

| adrian05 a răspuns:

Eu am o femela rottweiler de 6 luni care face tot felul de nazbatii... dupa parerea mea rottweileri sunt cei mai frumosi caini din lume!

| Horea11 a răspuns:

Labradorii sunt cei mai frumosi si mai scumpi:X:X:X:X:X: Am avut o catea labrador si era foarte jucausa si cuminte cate o data si nebuna big grin.