| Enache_Pavel_Andrei_George_1998 a întrebat:

Care sunt cei mai rezistenti papagali? (la frig, la vand)

Răspuns Câştigător
| BCoMichael a răspuns:

Micul Alexander, Marele Alexander, Papagalul kakapo, Papagalul Kea si Papagalul Kakariki! Sunt mai rezistenti pentru ca traiesc la munte, in afara de Micul A. si Marele A. care traiesc in Africa! big grin Funda?

4 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Degeaba te gandesti la rezistenta, mai bine i-ai oferii libertatehappy oricum vine vara acum.

| Enache_Pavel_Andrei_George_1998 explică (pentru klau95):

Da dar eu merg si pe la munte si este racoare acolo

| klau95 a răspuns (pentru Enache_Pavel_Andrei_George_1998):

Ok am inteles dar incearca si sa comunici cu el daca e un mascul deoarece e fain sa ai un papagal dresat crede-ma eu am de 3 ani si s-a dus afara de 2 ori si l-am recuperat usor ca sa obisnuit prea bine cu mine. Bafta cu el!

| Enache_Pavel_Andrei_George_1998 explică:

De vanzare si mai ieftini.nimfa este rezistenta?