| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune roti pentru skateboard?

76 răspunsuri:
| snepy a răspuns:

Bones, Spitfire, Kryptonics, Ricta, Pig, Mini-Logo, Abec 11, Better, Pro company

si se stie ca pentru skateboard rotile sunt de cauciucwinking
sper sa iti foloseasca
sal

| DroopyDroop a răspuns:

Toti fiti atenti:cele mai puternice, rapide, rezistente, trikuri sunt cele de cauciuc pur, sa stiti toti nu mint

| DroopyDroop a răspuns:

Toti fiti atenti la mine:cele mai rezistente, puternice, rapide, trikuri sunt cele de cauciuc pur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alea de silicon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rotile de silicon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am un skate cu roti de cauciuc si imi par perfecte, dar sora mea(fiindca eu tot sunt o fata)are roti de silikon si cand merge pe deasupra la pietre mici se opreste de fiecare data

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai e o intrebare usoara...Rotile de silicon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poly blasters gorila grips

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De silicon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De silicon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt bune cele din PVC? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele mai bune sunt de silicon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele mai bune NU sunt alea de silicon sau pVc. uitati-va de roti speciale de skate: pig, speed demons, blind, enjoi etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am din silicon si nu se opresc in pietricele straight face ci din contra trec peste ele tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poly blaster gorilla grips

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De silicon bones

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bones, Spitfire, Kryptonics, Ricta, Pig, Mini-Logo, Abec 11, Better, Pro company

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi eu am avut roti din pvc pentru o zii zi mergeau binisor dar are un prieten din silicon si merg foarte bine
cu el si cateodata mai se opreste in pietricele cateodata nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca cele de plastic combinat cu silicon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt polly blasters gorila grips

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alea de silicon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Silicon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele din cauciuc injectatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu un skateboard NoRules Crazzy Creek are roti de cauciuc dar e o mica problema...nu merge sa reclez rotile sa se dea intr-o parte sin`alta, daca slabesc surubul se desfac rotille please helpp.cum pot face ca skatebordul sa se miste in partii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

WTF OAMENI?!?! alea de silicon? nici vorba! am avut eu skate cu rotzi de silicon, si sunt aiurea, nu prinzi viteza, te oprestila fiecare pietricica... cele my bune sunt cele din pvc, sau daca gasestidin amestec de materiale de uretan, alea sunt cele my bune, ai viteza, si nu te poticnestila fiecare frunzulitza care iti apare in drum.rotzile de silicon sunt pentru role, intr'adevar, dar NU pentru skate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 3 perechi de roti una din silicon una de cauciuc si una de plastic si silicon cele din silicon si cele din plastic cu cauciuc cele mai bune mi se pare cele din cauciuc si cele din plastic cu silicon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam cat costa rotile de silicon?:S

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am skateboard cu roti de silicon si merg cu ele super iar eu dau multe trickuri la bara rampa din astea placa e rco am luat-o de la 100 lei in sus 2 mil si ceva dar este ceva ciudat un prieten de-al meu are tot rco dar la luat cu 70 lei si cu tot roti de silicon si il are de 1 an si i sau ingalbenit rotile el lea curatat der nimica a venti la mine m-am uitat si eu si tot asa si alemele se vor face asa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca cele de silicon dar pentru incepatori nu le recomand sa aiba dinaleade silicon pentru. aluneca foarte tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acelea de poliuretan