| deeajustinx a întrebat:

Care sunt mai frumosi : yorkshire terrier`ii cu urechile ridicate(ciulite) sau cei cu urechile indoite?

7 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Sunt foarte dragalasi, parca sunt jucarii din plus! Cei cu urechile indoite sunt preferatii mei!

| Cσσкiє a răspuns:

Mereu văd întrebarea asta, mereu văd că n-a răspuns nimeni. Mie îmi plac cu urechi ciulite. Dar nu-mi place să mă fugărească (sunt pisică).

| Adella05 a răspuns:

Mie imi plac cu urachile indoitehappy.

| hashe86 a răspuns:

Standardul spune ca ar trebui sa aiba urechile ciulite, asta atesta ca e si 100% de rasa, ceilalti poate au si alte gene in ei de le cad urechile. personal imi plac cei cu ele ciulite.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt frumosi în ambele feluri.

| domdom a răspuns:

Mie imi plac cu urechi ciulite. Dar fiecare om are alte gusturi.